Ik heb een vraag over mijn projectidee

Hebt u een goed idee en denkt u dat een aanvraag via EFRO Oost past bij uw project?
contactsymbolen

Wij denken graag met u mee!

Hebt u al een idee en wilt laten toetsen of het past binnen de subsidiemogelijkheden van EFRO Oost? Maak dan gebruik van het projectideeformulier.

Beheerautoriteit EFRO Oost

Wilt u eerst sparren met een programmamanager over de inhoud van uw projectidee of de geldende voorwaarden? 

Contactpersonen voor Gelderse projecten

Hans Ahoud
j.ahoud@gelderland.nl
tel. (06) 52801957

Murad Bicici
m.bicici@gelderland.nl
tel. (06) 52802045

Marcel de Haan 
m.de.haan@gelderland.nl 
tel. (06) 52801482  

Contactpersonen voor Overijsselse projecten

Gerko Slotman
g.slotman@overijssel.nl
tel. (06) 1076 3034  

Jarno van Eekelen 
j.Eekelen@overijssel.nl
tel. (06) 15381250

Huub Smit 
h.smit@overijssel.nl
tel. (06) 2308 5135

Ondersteuning bij projectontwikkeling

Indien u ondersteuning zoekt bij de de projectontwikkeling kunt u contact opnemen met medewerkers van Ontwikkelingsmaatschappij Oost NL

Erwin Altena 
erwin.altena@oostnl.nl
|tel. (06) 14 97 95 33

Sylvia Kortenraij
sylvia.kortenraij@oostnl.nl
tel. (06) 28909191

Tom Cornelissen
Tom.cornelissen@oostnl.nl
Tel. (06) 28 90 91 94